فعالیت بیونیک بجای بیولوژیک

در کنار تولید انبوه محصولات، صنعت به سمت سفارشی سازی محصولات در حال تغییر است. نقش کلیدی در تولید محصولات سفارش سازی شده، علاوه بر شبکه های دیجیتالی کل سیستم ها و بخصوص سیستم های قادر به یادگیری با استفاده از هوش مصنوعی و الگو سازی از روی بدن انسان است. بزودی در تمام محیط های کاری توسط این ربات ها کارها انجام میشود.

BionicCobot: بازوی ربات با الگوهای حرکت انسان، بخش مرکزی محیط کاری BionicCobot است. ربات سبک پنوماتیک بر اساس بازوی انسانی بر اساس ساخت آناتومیک ساخته شده و مانند مدل بیولوژیکی آن، با استفاده از حرکات انعطاف پذیر و حساس، بسیاری از وظایف را بر عهده میگیرد. با توجه به انعطاف پذیری و عملکرد عملی و بصری، BionicCobot می تواند به طور مستقیم و با خیال راحت با مردم ارتباط برقرار کند. در انجام این کار، کارکنان را از انجام فعالیت های یکنواخت راحت کرده و کارهایی را که برای انسان خطرناک است انجام می دهد.

مفاهیم عملی بصری برای تعامل ایمن
در BionicWorkplace، بازوی ربات مصنوعی کار می کند همراه با سیستم های کمک های متعدد و دستگاه های جانبی، که شبکه هستند و با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. در عین حال، هوش مصنوعی و روش های یادگیری ماشین، BionicWorkplace را به سیستم یادگیری و پیش بینی کننده تبدیل می کند که به طور مداوم خود را بهینه می کند.

نظرات بازدیدکنندگان

  1. حمید

    خیلی سایت خوبیه، خوشحالیم که بالاخره پس از مدت ها چنین سایتی داره طراحی میشه، ما منتظر آپدیت های شما هستیم.